Firma Hakkinda

Royal Güvenlik


Royal Güvenlik 2000 ylnda Güvenlik Sektöründe, CCTV, YANGIN ALGILAMA, HIRSIZ ALARM SSTEMLER, SESLENDRME ve AKILLI BNA OTOMASYONU gibi Zayf Akm Teknoloji Ürünlerinin toptan sat konusunda faaliyetine Adana'da balam olup, çileri Bakanlnn tebli ve tüzüüne uygun çalan bir firmadr. Royal alt bayilerine verdii, toptan malzeme sat hizmeti ,ürün tedariki, devreye alma ve sat sonras teknik destek hizmetleriyle sektörün en iyisi olmay hedeflemitir. Kalc olabilmenin koulunun '' Önce Güven '' olduunu çok iyi bilen Royal, bunu kendine slogan edinmitir. Royal Güvenlik geni ürün yelpazesi, uygun fiyat anlay ile Toptan Sat-Maazaclk anlay ve uzun süredir birlikte çalt bayii a ile sektörde büyümesine devam ederek faaliyetini sürdürmektedir. Royal Güvenlik , 2006 ylnda Ankara ubesini açmas ile büyümesine hz vermi ve daha geni bölgelerdeki firmalara geni ürün portföyü , en uygun fiyat , hzl tedarik , sat sonras destek anlay ile datmn yapt global marka ürünleri ulatrabilme imkann elde etmi, adn Türkiye pazarnda daha fazla duyurmaya balamtr.


Hedefimiz; güvenilir, bilgili, deneyimli sat ve sat sonras teknik servis ekibimiz ile sizlerin güvenini sürekli klarak büyümek ve daha kaliteli hizmetler salayabilmektedir.

 
Organizasyon Yapmz

u ana kadar edinmi ve hala edinmekte olduumuz müteri portföyümüzde misyonumuz; kusursuz, kalc sat ve sonsuz müteri memnuniyeti olmutur. Bu çizgi dorultusunda, imza attmz baarlarmz ve edinmi olduumuz saygnlmz ekip ruhuyla hareket eden profesyonel kadromuzun çalmalarna borçluyuz.

 
 
Sat ve Pazarlama

Güvenlik sistemlerinde müterilerimizin, ihtiyaçlarn en iyi ekilde belirlemesine yardmc olarak, en az maliyetle, maksimum fayday salayabilecek ürünlerin tantm, projelendirilmesi ve sat konusunda en iyi hizmeti vermeye çalmaktadr.

 
 
Teknik Servis

Misyonumuz dorultusunda, güvenlik sistemlerinde müterilerimizin ihtiyaçlarn belirledikten sonra montaj, servis, bakm ve onarmlarnda en hzl ve kaliteli hizmeti verebilmek için ekibimiz hazr durumdadr. Teknik ekibimiz konunun güvenlik olmasndan dolay ürünleri tüketiciye ulamasnda sorumluluunun bilincindedir.

 
 
Ar-Ge Departman

Firmamzn faaliyet gösterdii güvenlik sektöründe ve firma içerisinde ki çalma gruplarna, mevcut ürün portföyünü gelitirerek yenilerini eklemek, yeni projeler üretmek fizibilite çalmasn yapmak, elde ettii sonuçlar deerlendirerek en iyi uygulama metodlarn gelitirmek, yeni yatrm sahalar belirleyerek yönetime sunulacak raporlar hazrlamakla görevli departmanmz çalmalarn sürdürmektedir
 
 
 
Muhasebe-Finans

Firmamzn kaynaklarn en etkili ekilde deerlendirerek, müteri, resmi kurumlar ve irket çalanlaryla ilgili mali ilikilerde güvenirlik ve doruluk ilkesinin dna çkmadan en huzurlu çalma ortamn salamaya çalmaktadr.

 
 
Müteri Hizmetleri

Elde etmi olduumuz müteri portföyümüzün kusursuz ve sonsuz memnuniyeti ilkesinden yola çkarak, sat sonras hizmeti sunarak ve memnuniyet sonucu elde edilen referanslarla sat-pazarlama ekibimize en kuvvetli destei vermeye çalmaktadr.

 
 
Bayii Sat

Elde etmi olduumuz ürün portföyümüzü, bizimle birlikte en doru ve en etkin ekilde tantp, satn gerçekletirebileceine inandmz bayiilerimize ve çözüm ortaklarmza gerekli bilgi akn salamak, portföyümüze yeni katlan ürünlerden ve kampanyalardan haberdar ederek, en iyi hizmeti verip, halkamz geniletmeye çalmaktadr.