Firma Hakkında

Royal Güvenlik


Royal Güvenlik 2000 yılında Güvenlik Sektöründe, CCTV, YANGIN ALGILAMA, HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ, SESLENDİRME ve AKILLI BİNA OTOMASYONU gibi Zayıf Akım Teknoloji Ürünlerinin toptan satışı konusunda faaliyetine Adana'da başlamış olup, İçişleri Bakanlığının tebliğ ve tüzüğüne uygun çalışan bir firmadır. Royal alt bayilerine verdiği, toptan malzeme satış hizmeti ,ürün tedariki, devreye alma ve satış sonrası teknik destek hizmetleriyle sektörün en iyisi olmayı hedeflemiştir. Kalıcı olabilmenin koşulunun '' Önce Güven '' olduğunu çok iyi bilen Royal, bunu kendine slogan edinmiştir. Royal Güvenlik geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat anlayışı ile Toptan Satış-Mağazacılık anlayışı ve uzun süredir birlikte çalıştığı bayii ağı ile sektörde büyümesine devam ederek faaliyetini sürdürmektedir. Royal Güvenlik , 2006 yılında Ankara şubesini açması ile büyümesine hız vermiş ve daha geniş bölgelerdeki firmalara geniş ürün portföyü , en uygun fiyat , hızlı tedarik , satış sonrası destek anlayışı ile dağıtımını yaptığı global marka ürünleri ulaştırabilme imkanını elde etmiş, adını Türkiye pazarında daha fazla duyurmaya başlamıştır.


Hedefimiz; güvenilir, bilgili, deneyimli satış ve satış sonrası teknik servis ekibimiz ile sizlerin güvenini sürekli kılarak büyümek ve daha kaliteli hizmetler sağlayabilmektedir.

 
Organizasyon Yapımız

Şu ana kadar edinmiş ve hala edinmekte olduğumuz müşteri portföyümüzde misyonumuz; kusursuz, kalıcı satış ve sonsuz müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu çizgi doğrultusunda, imza attığımız başarılarımızı ve edinmiş olduğumuz saygınlığımızı ekip ruhuyla hareket eden profesyonel kadromuzun çalışmalarına borçluyuz.

 
 
Satış ve Pazarlama

Güvenlik sistemlerinde müşterilerimizin, ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemesine yardımcı olarak, en az maliyetle, maksimum faydayı sağlayabilecek ürünlerin tanıtımı, projelendirilmesi ve satışı konusunda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

 
 
Teknik Servis

Misyonumuz doğrultusunda, güvenlik sistemlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirledikten sonra montaj, servis, bakım ve onarımlarında en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmek için ekibimiz hazır durumdadır. Teknik ekibimiz konunun güvenlik olmasından dolayı ürünleri tüketiciye ulaşmasında sorumluluğunun bilincindedir.

 
 
Ar-Ge Departmanı

Firmamızın faaliyet gösterdiği güvenlik sektöründe ve firma içerisinde ki çalışma gruplarına, mevcut ürün portföyünü geliştirerek yenilerini eklemek, yeni projeler üretmek fizibilite çalışmasını yapmak, elde ettiği sonuçları değerlendirerek en iyi uygulama metodlarını geliştirmek, yeni yatırım sahaları belirleyerek yönetime sunulacak raporları hazırlamakla görevli departmanımız çalışmalarını sürdürmektedir
 
 
 
Muhasebe-Finans

Firmamızın kaynaklarını en etkili şekilde değerlendirerek, müşteri, resmi kurumlar ve şirket çalışanlarıyla ilgili mali ilişkilerde güvenirlik ve doğruluk ilkesinin dışına çıkmadan en huzurlu çalışma ortamını sağlamaya çalışmaktadır.

 
 
Müşteri Hizmetleri

Elde etmiş olduğumuz müşteri portföyümüzün kusursuz ve sonsuz memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak, satış sonrası hizmeti sunarak ve memnuniyet sonucu elde edilen referanslarla satış-pazarlama ekibimize en kuvvetli desteği vermeye çalışmaktadır.

 
 
Bayii Satış

Elde etmiş olduğumuz ürün portföyümüzü, bizimle birlikte en doğru ve en etkin şekilde tanıtıp, satışını gerçekleştirebileceğine inandığımız bayiilerimize ve çözüm ortaklarımıza gerekli bilgi akışını sağlamak, portföyümüze yeni katılan ürünlerden ve kampanyalardan haberdar ederek, en iyi hizmeti verip, halkamızı genişletmeye çalışmaktadır.